K
O
N
T
A
K
T
ZAREKLAMUJ SIĘ »
mt7.eu - kupuj bilety bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
Rusin-ski w Bukowinie Tatrzańskiej
Wyciąg narciarski Rusin Ski na Rusińskim Wierchu w Bukowinie Tatrzańskiej

Bez wątpienia najbardziej okazałą stacją narciarską zlokalizowaną w Bukowinie Tatrzańskiej jest kompleks wyciągów Rusin-Ski. To nieco oddalone od zabudowań wiejskich wzgórze cieszy się wspaniałą panoramą tatrzańską ze szczytu i spływając w kierunku północnym, długo zalegającą pokrywą śniegu. Szerokie zbocze umożliwiło instalację wielu wyciągów, w tym również czteroosobowej kolejki krzesełkowej.

Turnia w Bukowinie Tatrzańskiej
Wyciąg narciarski Turnia na Olczańskim Wierchu w Bukowinie Tatrzańskiej

Dla osób nie lubiących daleko się przemieszczać od swojego miejsca zakwaterowania w Bukowinie Tatrzańskiej, a lubiących więcej adrenaliny związanych z prędkością jazdy dobrą wiadomością jest świetne usytuowanie wyciągu narciarskiego Turnia.

Wysoki Wierch - Bukowina Tatrzańska
Wyciąg narciarski na Wysokim Wierchu w Bukowinie Tatrzańskiej

Na Wysokim Wierchu działają trzy wyciągi orczykowe o długości od 500 do 680 metrów. Ukształtowanie terenu sprawia, że zagospodarowane wyciągami stoki są wprost idealne dla rodzinnych wypraw narciarskich. Dzieci (i dorośli również) mogą swobodnie pobierać naukę jazdy z instruktorem, podczas gdy rodzice swobodnie będą szusować, nie spuszczając z oka swoich pociech.

1999-2024 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms