K
O
N
T
A
K
T
ZAREKLAMUJ SIĘ »
mt7.eu - kupuj bilety bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
Bukowina Tatrzańska noclegi

Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej

Wybierz najlepsze noclegi z naszej bazy

Bukowina Tatrzańska jest z jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Polsce. W przeciwieństwie do innych kurortów w kraju działających głównie sezonowo, Bukowina odwiedzana jest zarówno w zimie (narciarstwo), jak i w lecie (turystyka). Całości odwiedzin całorocznych dopełnia turystyka rekreacyjna związana z bardzo modnymi basenami termalnymi, które jak nigdzie indziej zlokalizowane są aż w dwóch gminnych miejscowościach – Bukowinie i Białce. Ilość stałych mieszkańców gminy nie przekracza kilkunastu tysięcy osób.

Pomimo tego faktu wieś jest przygotowana do obsługi turystów w stopniu znacznie wykraczającym przeciętne standardy. W samej tylko Bukowinie z turystyki utrzymuje się według nieoficjalnych statystyk prawie co drugi mieszkaniec. Nie dziwi zatem fakt, że baza noclegowa w tym regionie jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Siermiężne czasy wynajmowania noclegów w iście spartańskich warunkach, tutaj skończyły się bezpowrotnie. Każdy znajdzie coś na miarę swoich wymagań i co najważniejsze na miarę swojej kieszeni. Kwatery prywatne są dostępne już od 25 złotych od osoby w sezonie letnim, a komfortowe noclegi w luksusowo wyposażonych pensjonatach i hotelach (trzy hotele), zaczynają się już od 75 złotych od osoby. Oczywiście najbardziej wymagający turyści znajdą też zakwaterowanie w tych obiektach nawet w kilkakrotnie wyższej cenie, ale otrzymają w zamian prawdziwie europejskie standardy opłaconego noclegu.

Wybierając nocleg w Bukowinie Tatrzańskiej warto zwrócić szczególną uwagę na następujące parametry, mające istotne znaczenie dla wygody i uprzyjemnienia naszego urlopu, w zależności od jego celu. Między innymi są to: odległość obiektu od wyciągów narciarskich, odległość od basenów termalnych, odległość od sklepów, możliwość uzyskania pełnego wyżywienia na miejscu zakwaterowania, ilość miejsc parkingowych przy obiekcie oraz minimalne wyposażenie standardowe – tu zwracamy szczególną uwagę na oddzielne sanitariaty, telewizor, czajnik bezprzewodowy, dostęp do Internetu, lodówkę oraz wystarczającą ilość szafek na podręczne bagaże.

PRZEGLĄDAJ NOCLEGI W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ W NASZEJ BAZIE PODHALAŃSKIEJ »

Nocleg w Bukowinie to kwatery prywatne, pensjonaty i hotele


1999-2024 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms