K
O
N
T
A
K
T
ZAREKLAMUJ SIĘ »
mt7.eu - kupuj bilety online od 11 zł na termy, rabaty na wyciagi, bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy

XVIII WIELKA MAJÓWKA TATRZAŃSKA

Zapraszamy na XVIII Wielką Majówkę Tatrzańską. Gminy powiatu tatrzańskiego zaplanowały liczne imprezy, koncerty, festyny i wydarzenia, podczas których mieszkańcy i goście regionu po raz kolejny będą mieli okazję poznać i zobaczyć z bliska folklor góralski.

27 - 30 kwietnia 2018

15 wiosna Jazzowa Zakopane 2018

Zakopiańska Wiosna Jazzowa to muzyczne wydarzenie, które na stałe wpisało się w kulturalny kalendarz Zakopanego. Jest częścią United Europe Jazz Festival i jest okazją do współpracy i prezentacji muzyków z Grupy Wyszehradzkiej. Festiwal oprócz współczesnych akcentów doskonale wpisuje się także w tradycję. Jazz w Zakopanem rozbrzmiewał bowiem już w latach 30. XX wieku.

Szczegółowy program: www.zakopane.eu

 

28 kwietnia 2018

33. Przegląd Dorobku Kulturalnego Gminy Bukowina Tatrzańska "Małe Bajania"

Bukowiańskie Centrum Kultury „Dom Ludowy”, Bukowina Tatrzańska

Podczas „Małych Bajań" na scenie Domu Ludowego w Bukowinie zobaczymy młodych śpiewaków, instrumentalistów i zespoły regionalne.

Szczegółowy program: www.domludowy.pl

 

30 kwietnia - 5 maja 2018

XXVII Ogólnopolski Wiosenny Zlot Rodzin Abstynenckich TATRY 2018

Małe Ciche, Murzasichle

Zlot jest imprezą promującą zdrowy, trzeźwy styl życia z elementami profilaktyki uzależnień i szeroko rozumianej terapii rodzin.

Szczegółowy program: www.tskt.ugu.pl

 

1 maja 2018

II Festyn Rodzinny w Zębie

Teren Zespołu Szkół w Zębie

Koncerty, pokazy taneczne, konkursy, animacje, prezentacje i wspólna zabawa złożą się na program II Festynu Rodzinnego w Zębie.

Szczegółowy program: www.poronin.pl

 

3 maja 2018

Uroczyste obchody 227. ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA w Zakopanem

Zbiórka pocztów sztandarowych, delegacji instytucji, szkół, mieszkańców pod Drzewem Wolności. Uroczysta Msza Święta w Sanktuarium Najświętszej Rodziny. Przemarsz z udziałem kapeli góralskiej i banderii konnej pod Pomnik Grunwaldzki - Uroczystości przy Pomniku Grunwaldzkim.

Szczegółowy program: www.zakopane.eu

 

3 maja 2018

Obchody Święta 3-go Maja w Gminie Poronin

Barwne poczty sztandarowe, tętniąca życiem orkiestra dęta i bajeczne krajobrazy. Tego wszystkiego mogą się spodziewać goście tegorocznych obchodów święta Konstytucji 3 maja w Poroninie.

Szczegółowy program: www.poronin.pl

 

3 maja 2018

XXXVIII Bacowskie Święto na Tarasówce

Małe Ciche, Tarasówka

Podczas wydarzenia można poznać codzienne zwyczaje Baców z Podhala podpatrzeć techniki hodowli oraz wypasu zwierząt oraz spróbować regionalnych wyrobów z bacówki, w tym oscypka bundzu, czy bryndzy.

Szczegółowy program: www.poronin.pl

 

1 maja 2018

X „MAJÓWKA WĘDKARSKA” W BIAŁYM DUNAJCU

Biały Dunajec

Wydarzenie to gratka dla miłośników łowienia na muchę. Do zmagań organizatorzy zapraszają wszystkich posiadających aktualne licencje i karty wędkarskie. Towarzyskie zawody muchowe odbędą się w dniu 3 maja 2018 roku (czwartek) na rzece Biały Dunajec.

Szczegółowy program: www.gokbialydunajec.pl

 

6 maja 2018

XXVI Przednówek w Polanach

Dom Ludowy w Kościelisku

Przednówek w Polanach to coroczna impreza o charakterze regionalnym, obfitująca w ciekawe wydarzenia. Głównym punktem Przednówka są przeglądy obrzędów weselnych, gry na instrumentach pasterskich, śpiewu pasterskiego i muzyk góralskich, które mają charakter konkursu.

Szczegółowy program: www.gminakoscielisko.pl1999-2020 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms